Neoderma for men - Daily Renewing Cream 50 ml


Artikel 3 van 4

Neoderma for men - Daily Renewing Cream 50 ml



€ 43 25

Aantal

Nieuwsgierig naar de webshop prijs? Plaats het artikel in de winkelwagen en laat u verrassen. 

Een uiterst lichte 24-uurs crème, op olievrije basis. Het branderige gevoel na het scheren verdwijnt. De crème werkt vochtregulerend en maakt fijne lijntjes minder zichtbaar.

Werkzame bestanddelen:
Perfluorcarbon
Olijfolie uit fruit en van de olijfboom: is rijk aan squalane. Werkt beschermend, hydraterend en maakt de huid soepel en elastisch.
Shea boter – werkt vochtregulerend, stimuleert de celvernieuwing en is rijk aan vitamine F, A en E en essentiële vetzuren. Is met name geschikt voor een droge huid.
Phytaluronate – Johannesbroodboom (Carob). Rijk aan polysacchariden. Werkt astrigerend, hydradeert, verzacht, kalmeert en werkt tegen veroudering van de huid.
Aloe Vera gel – beschermt tegen vochtverlies en UVB-stralen, verzacht, bevordert de genezing van wondjes, regenereert en werkt vochtregulerend.
Allantoïne – versnelt de celdeling, bevordert het genezingsproces en werkt regenererend.
Pantenol –is een pro-vitamine van vitamine B5. Werkt ontstekingremmend, vochtregulerend, revitaliserend. Beschermt en verbetert de elasticiteit van de huid.
Tarwekiemolie – bron van natuurlijke vitamine E. Zeer goede antioxidant. Werkt regenererend en verzorgend.
Pepermunt extract en mentol – werkt verfrissend, anti-septisch en verkoelend.

Gebruiksaanwijzing:
Te gebruiken na het scheren, over de Blue Blood Gel, zowel s’morgens als s’avonds. Op het hele gezicht aanbrengen. Bij acné kan beter de Rebalancing Matifying Cream worden gebruikt.



(inclusief 19% BTW)