Neoderma Face Luster - 50 ml


Artikel 12 van 14

Neoderma Face Luster - 50 ml



€ 33 70

Aantal

Nieuwsgierig naar de webshop prijs? Plaats het artikel in de winkelwagen en laat u verrassen. 

Neoderma heeft een micropeeling ontwikkelt, geschikt voor alle huidtypen, ook voor de huid met problemen zoals acné, eczema’s en psoriasis.
Micropeeling werkt bijzonder diep, reinigt en verwijdert dode huidcellen en onzuiverheden. Verfijnt de huidstructuur en versnelt celdeling.
Bevat verzorgende ingrediënten zoals:

Teunisbloemolie (Oenothera Biennins) bekende bron van omega-6, linolzuurolie die een belangrijke rol speelt bij opname van calcium en magnesium. Stimuleert bloedcirculatie, versterkt immuniteit van de huid, werkt vochtregulerend, ontstekingsremmend, versnelt genezing.
Ricinusolie (Wonderolie of Castorolie) wordt gewonnen uit de zaden van Ricinus Cummunis (wonderboom) uit India en Brazilië. Bevat Ricinolzuur, Linolzuur, Stearinezuur en Oliezuur (emoliënten en emulgatoren). Werkt verzachtend, blekend voor pigment en ouderdomsvlekken. Reduceert droogheid werkt gunstig bij overmatig schilferen van de huid bv. Psoriasis.
Orchidea – extract van bloemen (Cymbidium Grandiflorum) nationale bloem van Thailand. Rijk aan mineralen en polysachariden, goede anti-oxydant, werkt vochtregulerend en verbetert immuniteit van de huid.
Polyetene – elastische bolletjes structureel lijkt op spons die verwijdert dode cellen en onzuiverheden en bijzonder diep reinigt en verfijnt huidstructuur. Maakt huid lichter, stralender en werkt vochtregulerend.

GEBRUIKSAANWIJZING:
Aanbrengen op het gehele gezicht en de hals, behalve het gebied rond de ogen. Inmasseren met roterende bewegingen. Afspoelen met lauw water. Mag 2 à 3 keer gebruikt worden per week.



(inclusief 19% BTW)